Posted on

Veido priežiūros rinkinys “Acne Away”

Complete Face Care PackŠis rinkinys skirtas Aknės pažeistos odos priežiūrai. Rinkinį sudaro Veido prausiklis “Quincessentials Face Wash” su pienarūgšte ir Svarainių vaisių ekstraktu, kuris puikiai pašalina nešvarumus, atstato veido odos pH, suminkština porų kamščius. Veido kaukė “Acne Away Face Mask” su Gasulo ir Žaliuoju moliu. Gasulas sugeria riebalų perteklių ir ištraukia nešvarumus iš porų. Veido aliejukas “Acne Away Face Oil” skirtas Aknės pažeistos odos priežiūrai, norint išvengti Aknės sukeliamų pasekmių, kaip randeliai ir pigmentinės dėmės.

Aknės Pažeistos Odos Priežiūra

Aknė – sudėtinga lėtinė liga, kurią reikia kruopščiai gydyti. Kosmetikos priemonės nėra gydymo priemonės, tai pažeistos odos priežiūros priemonės, kurios pristabdo ligos plitimą ir apsaugo nuo pasekmių. Aknės pažeistą odą reikia labai kruopščiai, o svarbiausia teisingai prižiūrėti.

1. Aknės varginamą odą rekomenduojama kruopščiai valyti

Veido prausiklis „Quincessentials Face Wash” su pienarūgšte ir Svarainių vaisių ekstraktu. Pienarūšgštė tai ne tik pH reguliatorius, keratolitinis jo poveikis minkština ir palengvina negyvų ląstelių pasišalinimą. Taip pat stabdo hiperpigmentacijos procesus, neleidžia susidaryti pigmentinėms dėmėms ir randeliams. Svarainių ekstraktas stiprus antioksidantas, puiki apsauga odos ląstelėms.

2. Giluminis veido valymas ir infekcijos šaltinio mažinimas

Šią funkciją atlieką Veido kaukė “Acne Away Face Mask” su Gasulo ir Žaliuoju moliu. Gasulas sugeria riebalų perteklių ir ištraukia nešvarumus iš porų. Turi detoksikuojanti poveikį, sutraukia toksinus iš gilesnių odos sluoksnių ir nuo paviršiaus. Gasulo molis taip pat gerai mažina odos sausuma, todėl ypač tinka mišrios odos priežiūrai. Žaliasis molis moksliniais tyrimais skelbiamas kaip gera antibakterinė medžiaga, kuri puikiai susitvarko su bakterijomis (Escherichia coli, Salmonella typhimurium, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus and Mycobacterium marinum), kurios dažnai atsparios vaistams. Ciberžolės ekstraktas ne tik aukso spalvos, bet ir aukso vertės gamtos dovana odai. Sureguliuoja riebalų perteklių, turi priešuždegimnį ir antibakterinį poveikį. Svarainių ekstraktas stiprus antioksidantas, puiki apsauga odos ląstelėms.

3. Odos apsauga ir pasekmių šalinimas

Aliejus riebiai odai dažnai nuvertinamas ir neteisingai interpretuojamas. Aliejų pagalba atstatomas sveikas odos barjeras, ko pasekoje oda tampa atsparesnė įvairiems negalavimams. Veido aliejus „Acne Away Face Oil „ 3 aliejų mišinys Aknės pažeistos odos priežiūrai ir atstatimui. Medetkų fitolis mažina uždegimus ir ramina sudirgusią odą, Tamanų aliejus skatina naujų audinių atstatymą, greitina žaizdelių gijimą. Šlamučių eterinis aliejus užtikrintai stabdo bakterijų dauginimasi.

Kaip naudoti

Veido prausiklis „Quincessentials Face Wash” naudojamas kiekviena diena, tinka visiems odos tipams. 3-4 paspadimus įspauskite priemonės į delną su vandeniu, išmuiluoti delnuose, lengvai masažuokite veidą, išskyrus akių sritį. Nuplauti šiltu vandeniu.

Veido kaukė “Acne Away Face Mask” naudojama 2 – 3 kartus per savaitę, esant gausiam bėrimui galima ir dažniau. Mažėjant bėrimams rėčiau. Tinka visiems odos tipams. Išspaudus priemone paskirstyti ant veido odos, išskyrus akių sritį, po 10 -15 minučių nuplauti šiltu vandeniu.
Veido aliejus „Acne Away Face Oil„ naudojamas kiekviena diena švelniai įmasažuojant aliejų ant Aknės pažeistos odos ar spuogų. Jei liko riebumo pojutis odos paviršiuje, perteklių nuvalykite vatos diskeliu. Tinka Aknės pažeistai odai.

Kur įsigyti Quincessentials produktus?

Internetinėje parduotuvėje,  Spausti čia

ETSY Internetinėje parduotuvėje, Spausti čia